GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

Okumuş olduğunuz metin, gizlilik ilkeleri ile ilgili bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. www.kitapcevabim.com adresi adı altında  yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınır ve saklanır. Ve bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılmaktadır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kitap Cevabım da harici linkler ayrı bir sayfada açılmaktadır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Kitap Cevabım, yasal sorumluluk taşımamaktadır. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını kendileri gözden geçirmelidir. Görüş ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

PRIVACY POLICY

The text you are reading has been created for the purpose of informing about the privacy principles.
Your personal information in the comments you make under the name of www.kitapcevabim.com
is recorded and stored with your knowledge. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

 

External links on Kitap Cevabım are opened on a new page. Kitap Cevabım does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.